NASZ SPRZĘTzabiegi na ciało Toruń

Proponujemy Ci najróżniejsze urządzenia, które możesz dopasować do swoich możliwość oraz poziomu zaawansowania. Każde z nich jest tak skonstruowane, aby maksymalnie ułatwić Ci osiągnięcie zamierzonego celu. Nie przejmuj się zmęczeniem - to znak, że wszystko zmierza w odpowiednią stronę! Robiąc postępy zapomnisz o wysiłku, a efekty przyjdą szybciej niż się spodziewasz.

 

Vacu rower

 


terapia w specjalnej kapsule działa w trakcie zwykłego pedałowania. Wytwarza się wówczas podciśnienie za pomocą pompy próżniowo-ssącej. W efekcie poprawia się ukrwienie, przyspiesza przemiana materii, a organizm pozbywa się tłuszczu i toksyn. 

 

Vacu bieżnia

 


podobnie jak w Vacu rowerze, w wyniku ruchu wykonywanego na bieżni umieszczonej w kapsule wytwarza się podciśnienie, które poprawia krążenie krwi w miejscach, gdzie zwykle odkłada się najwięcej tłuszczu. 

 

Roll-masaż

 


prosty, ale zarazem bardzo skuteczny sposób na poprawę sylwetki, który polega na masowaniu całego ciała przy użyciu drewnianych rolek kręcących się w ruchomym bębnie. Już po kilku zabiegach widoczna jest wyraźna redukcja cellulitu. 

 

Rower poziomy

 


uważasz, że jazda na „zwykłym” rowerze nie jest dla Ciebie? Wypróbuj rower, na którym przyjmiesz pozycję leżącą lub półleżącą. Brzmi wygodnie? I tak też jest, a na dodatek to rozwiązanie, które pozwoli Ci w krótkim czasie zrzucić zbędne kilogramy. A więc? Kładź się na rower! 

 

Bieżnia

 


znajomi biegają i co jakiś czas przechwalają się kolejnymi pokonanymi kilometrami? Możesz do nich dołączyć po treningach na bieżni. Jedyna wada? Krajobraz wokół jest stale taki sam. Za to odległości pod nogami szybko się zwiększają, a z wylanym potem regularnie tracisz wagową nadwyżkę.

 

Platforma wibracyjna

 


idealne rozwiązania dla kogoś, kto nie lubi ćwiczyć. Kwadrans na platformie wibracyjnej zastępuje nawet 1,5 godziny spędzonej na siłowni. Jak to działa? Siedząc, leżąc lub stojąc wykonujesz proste ćwiczenia, których efekt wzmocniony jest wibracjami wywoływanymi przez urządzenie.

 

Limfodrenaż

 


to głęboki masaż, który przynosi widoczne efekty, a nie wymaga zbyt wiele wysiłku: po prostu kładziesz się wygodnie, ubrana w niebieski kombinezon. Jego komory powoli wypełniają się powietrzem, powodując przyjemny ucisk w kolejnych partiach ciała. Efekty?
Przeciwdziałanie powstaniu żylaków, redukcja cellulitu, ujędrnienie ciała.

 

Kapsuła SPA IR

 


trudno Ci oddychać w saunie? W kapsule SPA IR warunki i temperatura są o wiele bardziej komfortowe, a efekty działania co najmniej tak samo skuteczne. Pocąc się, usuwasz z organizmu toksyny i metale ciężkie. Ma to zbawienny wpływ przede wszystkim na skórę.

STUDIO MODELOWANIA CIAŁA BODY FIT KAROLINA GIRSZEWSKA
Granitowa 2
87-100 Toruń na granicy z Grębocinem

Godziny otwarcia
pon. - pt. 09:00 - 21:00
sob. 09:00 - 13:00