MODELOWANIE CIAŁA


Nadmiar kilogramów nie wziął się znikąd.


Ruch i wysiłek fizyczny nie należą do Twoich ulubionych zajęć, prawda? Jednak aby pozbyć się niepożądanego nadmiaru, nie wystarczy tylko przejście na dietę.

Ruszenie czterech liter to podstawa. Skoro dotychczas nie udało Ci się tego zrobić, dlaczego ma się udać z Body Fit? Ponieważ mamy plan, jak krok po kroku przekonać Cię, że aktywność fizyczna nie jest torturą. Zaufaj nam, a gdy eksplodują w Tobie endorfiny, to zdasz sobie sprawę, że był to słuszny krok. Fitness i siłownia już na stałe zagoszczą w Twoim planie na życie!

PIERWSZA WIZYTA


Najważniejszy jest pierwszy krok, a właściwie cztery drobne kroczki w trakcie pierwszej wizyty w naszym studiu modelowania ciała

1.

Ustalenie celu


Przekaż nam, czego oczekujesz od nas i od siebie? Chcesz „tylko” zrzucić kilogramy, a może marzysz o kompletnej odmianie?

2.

Stan zdrowia


Powiedz nam dokładnie o wszystkich swoich dolegliwościach i chorobach. Nie krępuj się i niczego nie ukrywaj, bo to może mieć ogromny wpływ na powodzenie naszych zajęć.

3.

Przeciwwskazania


Być może stosujesz silne leki lub w przeszłości doznałaś urazu którejś z kończyn. Każda tego typu informacja jest ważna, bo pozwoli przygotować plan, który będziemy realizować swobodnie i bez bólu.

4.

Dopasowanie ćwiczeń i zabiegów


Są jakieś elementy treningu, których nie znosisz? Spróbujemy je zastąpić czymś innym! Naszym celem jest sprawienie, żeby fitness i siłownia były dla Ciebie rozrywką, a nie mordęgą.

Jak pracujemy?


Cel ustalony, stan Twojego zdrowia określony, plan działania gotowy. Teraz możemy zabrać się do właściwej pracy nad Tobą.

Na dobry początek zachęcamy do założenia tzw. karty weryfikacji postępów oraz przeprowadzenia analizy składu ciała. Na czym to polega? W trakcie pierwszej wizyty dokładnie Cię zważymy i zmierzymy (wzrost, obwód ciała). Następnie przygotujemy dietę odpowiednio dopasowaną do Twoich potrzeb. Najważniejszym etapem jest przystąpienie do modelowania sylwetki, w trakcie którego możesz do woli korzystać z profesjonalnego sprzętu w naszym studio. Dokładne zasady używania poszczególnych urządzeń przedstawią Ci nasze trenerki.

Metamorfozy


metamorfoza

Przed

metamorfoza

Po

STUDIO MODELOWANIA CIAŁA BODY FIT KAROLINA GIRSZEWSKA
Granitowa 2
87-100 Toruń na granicy z Grębocinem

Godziny otwarcia
pon. - pt. 09:00 - 21:00
sob. 09:00 - 13:00